Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom

Stanowice, śląskie

  • 4 990 zł
  • 200 m²
  • 24,95 zł/m²

Zdjęcie

Jennifer Gorecka

Skontaktuj się

Dom

Stanowice, śląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

4 990 zł

200 m²

24,95 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 14 maja 2026

4 990 zł 200 m² 24,95 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
2 012 m²
Miejsce postojowe:
na podjeździe
Kaucja:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

2 012 m²

Miejsce postojowe:

na podjeździe

Kaucja:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 4 990 zł / miesiąc
  • Dostępny: natychmiast
  • Charakterystyka domu 200 m², 6 pokoi, 2 łazienki; stan: dobry (dom pod klucz)
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: papa
  • Działka: 2 012 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo; ogrzewanie: piec
  • Miejsce parkingowe: na podjeździe
  • Źródło: biuro nieruchomości: Partner Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: PPN-DW-61966

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dom 200 m² | kwatery pracownicze | brak sąsiadów | A1

Do wynajęcia przestronny, 2-kondygnacyjny dom o powierzchni ok. 200 m² z ogrodem, idealny pod kwatery pracownicze lub spokojny najem firmowy. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Stanowice, w świetnej lokalizacji - bezpośrednio przy drodze 925, bardzo blisko węzła autostrady A1.

Dużym atutem jest brak bezpośrednich sąsiadów , co zapewnia komfort i większą swobodę dla najemców. (...)

Agent

Jennifer Gorecka

781 577...

781 577 755